O NAS


Zanim uśmiechniesz się szeroko, patrząc na zdjęcia naszej drużyny, przeczytaj, jaka misja nas niesie i jaką przyszłość malujemy, gdy zamykamy oczy.

NASZA MISJA

Pomagamy organizacjom pozarządowym pokonywać techniczne przeszkody w skutecznym pozyskiwaniu pieniędzy na działania zmieniające świat.
NaLepszy.

NASZA WIZJA

Jesteśmy firmą, która najlepiej w Polsce wspiera NGO’sy w skutecznym, systemowym pozyskiwaniu funduszy na realizację działań, zmieniających świat.
NaLepszy.


NASZE WARTOŚCI


Rzetelnie, Życzliwie, Sprawnie, Skutecznie, Z sercem.


Kto za tym wszystkim stoi?


Agnieszka Szwed vel „SZEFOWA”

Matka Założycielka i Żona Dawida.

Optymizm, radość życia, wielozadaniowość (taka wyważona) i altruizm to słowa, które określają ją najbardziej. W swojej firmie najbardziej kocha możliwość pomagania ludziom, realizowania swoich ambicji, elastyczność i ciągłe wyzwania. Pierwszym było założenie firmy w 2011 roku, teraz wyzwaniem jest zarządzanie powiększającym się zespołem, budowanie strategii i planowanie rozwoju. W domu piecze chleb, a na wakacjach fotografuje dzieciaki.

Wg badania Gallupa jej top 5 to:

 1. Bliskość
 2. Maksymalista
 3. Odkrywczość
 4. Indywidualizacja
 5. Komunikatywność

Dawid Szwed

Ojciec Założyciel i Mąż Agnieszki

Naczelny programista. Dba o jakość stron, ulepszanie istniejących i tworzenie nowych procesów.  Lubi fakt, że ma totalny wpływ na wygląd i funkcjonowanie tego, co tworzy. Po godzinach notuje pomysły na kolejne produkty, gra w kosza albo spędza czas z dzieciakami. Bo Dawid to gracz zespołowy. Słowa, które najwięcej o nim mówią, to: spokój, konsekwencja, wysokie wymagania, dążenie do doskonałości.

TOP 5 wg Gallupa:

 1. Naprawianie
 2. Rozwijanie
 3. Uczenie się
 4. Odpowiedzialność
 5. Współzależność

Sebastian Mastalski vel Rakieta

Dołączył do teamu w 2017 i tak został do dziś. To Seba tworzy strony www, podpina wtyczkę „Darczyńcy” i szkoli użytkowników. Rosną mu skrzydła, gdy na koniec współpracy słyszy: „dobra robota, jest pięknie!” Pracowity, konkretny, zabawny, towarzyski. Pewnie nie bez powodu na pierwszym miejscu w Gallupie ma Komunikatywność 🙂 Otwarcie przyznaje, że kocha Zarząd spółki, lubi swoją pracę i szanuje każdą minutę pracy 🙂 

Gdy zamyka laptopa spędza czas z rodziną, grzebie przy samochodzie, śmiga na rowerze lub po torze na basenie.

TOP 5 Seby według Badania Gallupa:

 1. Komunikatywność
 2. Zgoda
 3. Maksymalista
 4. Czar
 5. Odpowiedzialność

Bartłomiej Mardeusz

To z Bartkiem spędzisz najwięcej czasu na rozmowach telefonicznych i wymianie e-maili. Zada właściwe pytania i przewidzi wyzwania związane z realizacją Twoich pomysłów. Dzięki niemu będziesz wiedzieć: na jakim etapie tworzenia strony się znajdujesz, czego nam brakuje i co przed nami. Bo na zarządzaniu projektami Bartek zna się u nas, jak nikt inny :slightly_smiling_face: .Choć jest w zespole od początku 2021 roku, mamy wrażenie, jakby był z nami od zawsze!

Gdy kończy odpowiadanie na potrzeby i prośby naszych Klientów, spędza czas z rodziną, zagląda do uli, sięga po książkę (nie tylko o pszczołach :)).

W swoim TOP 5 ma:

 1. Odpowiedzialność
 2. Zgodność
 3. Dyscyplina
 4. Empatia
 5. Naprawianie

Agnieszka Palka vel Aga

Za kreacje graficzne odpowiada w firmie od 2020 roku. To Aga wymyśliła nasze firmowe kolory i fonty dla obu marek i projektuje strony dla Klientów, którzy chcą wyjść poza szablony WordPressa. Najbardziej lubi projekty nietuzinkowe, tworzenie dla manufaktur, układanie on-line tego, „co Klient miał na myśli” i ubieranie tekstów w kolorową grafikę.

Kreatywna, dokładna, poukładana i otwarta, lubi pracę zespołową, najchętniej, gdy można usiąść przy wspólnym stole i dać się ponieść fantazji. Dla dobra kręgosłupa ćwiczy asany. Gdy wygra w Totolotka miliony monet, otworzy z mężem instytut samorozwoju w ciepłych krajach.

Ale zanim to nastąpi, potrzebna jest tutaj, bo jako jedyna tak dobrze czyta w myślach Klientom i potrafi narysować to, co Klientom po głowach chodzi;)

Jolanta Mitko vel Matka Dyrygentka

Cześć! Na koniec kilka słów ode mnie, sprawcy treści niniejszej podstrony:) Dołączyłam do teamu w 2022 roku i od początku czuję się, jak u siebie:) Nie mam oporów, by zadawać trudne pytania, organizować sesję zdjęciową czy proponować analizę SWOT Zarządowi.

Oficjalnie odpowiadam za komunikację marki NA LEPSZY (w określeniu której maczałam palce), ale przy okazji ogarniam świat wokół nas na tyle, że Szefowa twierdzi, iż ją świetnie uzupełniam:) Jestem komunikatywna, rzeczowa, życzliwie nastawiona do ludzi i zorganizowana, a mój opis świetnie dopełnia TOP 5 z Badania Gallupa:

 1. Zgodność
 2. Optymizm
 3. Rozwijanie innych
 4. Integrator
 5. Odpowiedzialność

Notabene jestem zachwycona tym, że Agnieszka i Dawid mają świadome podejście do talentów swoich współpracowników!

Jako Matka Dyrygentka prowadzę chór gospelowy, który założyłam w Katowicach w 2011 roku.


NA LEPSZY | GOOTEK | AD3 MEDIA Sp. z o.o.
czyli co wyraża ten mix?


Na początku było słowo. GOOTEK. Pod tym szyldem przez lata projektowaliśmy strony www dla naszych Klientów. Gdy zaczęliśmy rozszerzać pole działania, utworzyliśmy spółkę AD3 MEDIA, która automatycznie stała się właścicielem marki GOOTEK. Jednocześnie zapragnęliśmy nadać nazwę temu, co w GOOT’KU robimy dla Zmieniaczy Świata w organizacjach pozarządowych. Tak powstała marka NA LEPSZY, dedykowana Tym, którzy swoją pracą zmieniają świat.

Dziś spółka AD3 MEDIA to marka GOOTEK, czyli projektowanie stron pod konkretne potrzeby wymagających Klientów oraz NA LEPSZY, czyli skuteczne narzędzia dla NGO – strony zbiórkowe z autorskim pluginem do przyjmowania darowizn oraz wsparcie techniczne m.in. w integracji z systemem mailingowym, płatnościami online, utrzymaniem strony itd.

Co będzie jutro?
Chodźcie, a zobaczycie;)

Scroll to Top